کرکره برقی تبریز

کرکره برقی تبریز یا کرکره اتوماتیک تبریز هم به صرفه و اقتصادی و هم بسیار مستحکم هستند که این خصوصیات آنها را یکی از پرطرفدارترین انواع درب های اتوماتیک در بازار امروزه ساخته است. هر نوع از درب های کرکره برقی در تبریز به طور منحصر به فردی سازمان دهی شده تا به خوبی با احتیاجات مشتری وفق داده شوند و می توانند به صورت دستی یا اتوماتیک عمل کنند.

کرکره برقی تبریز
کرکره برقی تبریز

کرکره برقی تبریز یا کرکره اتوماتیک تبریز

کرکره برقی تبریز یا کرکره اتوماتیک تبریز هم به صرفه و اقتصادی و هم بسیار مستحکم هستند که این خصوصیات آنها را یکی از پرطرفدارترین انواع درب های اتوماتیک در بازار امروزه ساخته است. هر نوع از درب های کرکره برقی در تبریز به طور منحصر به فردی سازمان دهی شده تا به خوبی با احتیاجات مشتری وفق داده شوند و می توانند به صورت دستی یا اتوماتیک عمل کنند. کرکره برقی تبریز

باز و بسته شدن سریع این دربها یک ورودی و محل عبور سیال و روان را ایجاد می کند. فضای کمی را اشغال می کند و می تواند طوری نصب شود که رول جمع شده در بالای درب کرکره ای بسته به نیاز و خواست مشتری به سمت بیرون یا داخل ساختمان جمع شود. درب های اتوماتیک کرکره ای در برابر باد و باران و طوفان و برف مقاوم است و از درب و پنجره های ساختمانی در برابر شرایط آب و هوایی محافظت می کند. کرکره برقی تبریز

کرکره برقی بر خلاف راهبند تبریز که وظیفه کنترل تردد دارند، کاملا ضد سرقت بوده و بیشترین آسایش و امنیت را برای درب و پنجره های ساختمانی فراهم می کند. یک درب کرکره اتوماتیک به مانند یک دیوار پولادین غیر قابل نفوذ است.

کرکره های برقی از ترکیب زیبایی و استحکام ساخته شده است تا ایجاد مقاومت بهینه ای در برابر طوفان و شرایط بد آب و هوایی و شرایط بدی چون آتش سوزی و نیز ایجاد امنیت بالایی در برابر سارقان را تضمین کند.

به طور کلی می توان گفت تمام عملکرد های درب اتوماتیک کرکره برقی تبریز جهت محافظت از فضای درونی در برابر شرایط بد محیط بیرون است. این دربها همانند مرز بین محیط داخل ساختمان شما با محیط بیرون است.

از کرکره های برقی در ورودی مغازه و فروشگاه ها، خانه و حیات خلوت ها، گیشه و دکه ها، پارکینگ و گاراژ ها، کارخانه و کارگاه ها، تعمیرگاه و مخفیگاه و پناهگاه نیز استفاده می کنند. درب اتوماتیک تبریز تک آسان عرضه کننده انواع درب های کرکره ای در تبریز

اجزای تشکیل دهنده کرکره برقی تبریز

تیغه آلومینیوم کرکره برقی تبریز
تیغه آلومینیوم کرکره برقی تبریز
تیغه گالوانیزه کرکره برقی تبریز
تیغه گالوانیزه کرکره برقی تبریز

تیغه کرکره برقی

تیغه کرکره اتوماتیک اصلی ترین قسمت یک کرکره می باشد که تمام سطح این نوع درب را تشکیل می دهد. تیغه کرکره اتوماتیک با استفاده از یک مکانیزم ساده به صورت کشویی بر روی هم مونتاژ می شوند و تشکیل یک رول را می دهند. رول به تیغه های مونتاژ شده که به دور هم پیچیده شده باشند گفته می شود.
تیغه ها دارای انواع متفاوتی هم از نظر جنس و هم از نظر اندازه و نوع سطح می باشند. تیغه ۸۰ از جنس گالوانیزه یا آلومینیوم بیشترین کاربرد را دارند.

موتور ساید کرکره برقی تبریز
موتور ساید کرکره برقی تبریز
موتور توبلار کرکره برقی تبریز
موتور توبلار کرکره برقی تبریز

موتور کرکره برقی تبریز

موتور کرکره برقی تبریز وظیفه تامین نیروی محرکه لازم جهت به حرکت در آوردن درب را برعهده دارد.

موتور توبلار: در داخل محور قرار گرفته و از بیرون قابل رویت نیست. موتور تولار انتخاب مناسبی برای دربهایی با مساحت تا ۱۰ متر مربع است.

موتور ساید: در کنار محور نصب می شود و برای دربهایی با مساحت بیش از ۱۰ متر مربع گزینه ایده آلی است.

مدار فرمان کرکره برقی
مدار فرمان کرکره برقی
ریموت کنترل کرکره برقی تبریز
ریموت کنترل کرکره برقی تبریز

ریموت کرکره برقی

ریموت و رسیور کرکره برقی تبریز یک فرستنده و گیرنده است که وقتی ریموت پالسی را روی فرکانسی خاص ارسال می کند، رسیور آن را شناسایی و این عمل را با فرمان قطع یا وصل کردن یک رله (کلید) پاسخ می دهد.
اصولا برای دربهای اتوماتیکی که به تعداد زیادی ریموت نیاز است به صرفه نیست که از ریموت فابریک استفاده شود. از جمله اصلی ترین عوامل استفاده از ریموت های غیر فابریک عبارتند از:
قیمت مناسب ریموت های غیر اصلی نسبت به اصلی / کارایی بیشتر و استفاده به عنوان کلید های چراغ پارکینگ و غیره / برد بالاتر و مقاومت بیشتر در مقابل ضربه.

مرکز کنترل کرکره برقی

مرکز کنترل کرکره برقی در واقع مغز متفکر و اجرا کننده دستورات صادر شده از سوی کاربر می باشد. گیرنده موجود در این مرکز فرامین ارسال شده از سمت ریموت کنترل را دریافت کرده و بلافاصله نسبت به آن واکنش نشان می دهد.
دستوراتی مانند بالا و پایین رفتن کرکره اتوماتیک و نیز فعال کردن فلاشر و کنترل کردن چشمی ها (در صورت نصب) در این مرکز انجام می پذیرد. انواع مختلفی از مراکز فرمان کرکره توسط شرکتهای گوناگون عرضه می شود که هرکدام دارای ویژگی های کمابیش یکسانی هستند. هرچند در این بین برخی از آنها از دوام و پایداری بیشتری برخوردارند.

سر محور کرکره برقی تبریز
سر محور کرکره برقی تبریز
محور کرکره برقی
محور کرکره برقی

محور و سر محور

محور و سر محور بصورت افقی در بالای درب نصب شده و تیغه ها دور آن جمع می شوند.

صفحه پلیت کرکره برقی
صفحه پلیت کرکره برقی
ریل کرکره برقی تبریز
ریل کرکره برقی تبریز

ریل و صفحه پلیت کرکره برقی تبریز

ریل و صفحه پلیت بصورت عمودی در دو طرف درب نصب می شوند و وظیفه هدایت تیغه ها در مسیر مستقیم عمودی را بر عهده دارند.

هزینه تعمیر و نگهداری کرکره برقی تبریز پایین است. بدنه درب کرکره اتوماتیک در تبریز از هم بند شدن تیغه های باریک مسطح ساخته شده است که این تیغه های باریک عموماً از جنس گالوانیزه فوم دار یا آلومینیوم هستند که در دامنه وسیعی از رنگها موجود می باشند. اگر تصادفاً بدنه درب آسیب دید می توان هر کدام از تیغه های باریک سازنده بدنه درب کرکره ای را به طور جداگانه تعویض کرد. کرکره برقی تبریز را در اینستاگرام دنبال کنید

باز و بسته شدن درب به صورت عمودی باعث می شود که هم در مواردی که فضای بیرون درب از برف و یخ در زمستان پوشیده شده است و یا در مواردی مانند وقتی که حجم زیادی از وسایل در داخل ساختمان پشت درب قرار داده شده است و به طور کلی وجود موانع چه موانع بیرونی و چه موانع درونی نتواند عملکرد درب را مختل کند و نیز موجب می شود که درب فضای کمتری را برای انجام عمل بازو بسته شدن اشغال کند.

در حین قطع برق هم می تواند به صورت دستی عمل کند. درب های کرکره اتوماتیک از انعطاف پذیری بیشتری برخوردار است. کلید ها می توانند با استفاده از ریموت کنترل وایرلس عمل کنند. گروه مهندسی هگتاب عرضه کننده انواع کرکره برقی تبریز


درب اتوماتیک تبریز تک آسان فروش و نصب انواع درب اتوماتیک در تبریز

به بالای صفحه بردن