درب اتوماتیک شیشه ای

درب اتوماتیک تبریز شیشه ای

درب اتوماتیک شیشه ای

درب اتوماتیک شیشه ای تبریز

درب اتوماتیک شیشه ای

درب اتوماتیک شیشه ای درجه بالایی از آسایش و امنیت را تامین می کند که نه تنها شما را قادر می سازد که محل عبور وسیع و باز و گشوده ای داشته باشید بلکه همچنین تضمین می نماید که درب ها همیشه به طور قابل اطمینانی بسته می باشند. درب هایی که به طور اتوماتیک و به راحتی و بدون نیاز به کوچک ترین تماسی باز می شوند زندگی روزمره ما را مقداری آسان تر می سازند و همچنین بسته شدن اتوماتیک درب ها بدون هیچ زحمت نیز احساس رفاه و امنیت را ایجاد می کنند.

درب اتوماتیک شیشه ای کشویی (اسلایدی) به واسطه شکوه و جذابیت خود برای ساختمان وجه تمایز قائل می شوند. درب های اتوماتیک اسلایدی از عهده تمامی نیازمندی های وابسته به معماری ساختمان بر می آید نه تنها در خصوص سایز و طراحی بلکه هم چنین در جاهایی که طرز کار و کارایی اهمیت دارد . سیستم اتوماتیک به فراخور مدل به همراه دامنه وسیعی از حق انتخاب (اختیارات سفارش) می باشد برای مثال: بخش کنترل وایرلس که امکان فعال کردن چندین درب را ایجاد می کند.و یا کلید که جهت برنامه ریزی تنظیمات منحصر به فرد و وابسته به کالا مورد استفاده قرار می گیرد. و یا پوشش امنیتی که ترکیب شده با سیستم حساس درب به جهت اینکه از هر برخورد و تماس با لت های درب اتوماتیک کشویی جلوگیری کند. و نیز بخش محرکه که مناسب می باشد برای موتوری کردن لت های ساخته شده از استیل، چوب یا مواد ترکیبی پروفیل های مختلف آلومینیومی امکان طراحی کردن مستقلی از قسمت پنجره بالایی در را ایجاد می کند.

درب اتوماتیک شیشه ای یک طرفه

درب کشویی که تنها به کناره سمت چپ یا فقط به کناره سمت راست باز می شود، بیشترین آسایش را به طور مفید و بدون نیاز به کوچکترین تماسی حتی برای فضاهای خالی کم را ارائه می کند و معبری هم اندازه با کرکره برقی تبریز برای ورودی فراهم می کنند

درب اتوماتیک شیشه ای دوطرفه

دو لنگه که برای باز شدن درب به صورت کشویی به دو سمت مخالف هم حرکت می کنند یک جریان عبور بهینه ای تضمین می کند حتی در حالت هایی که تردد بالا ( نا محدود ) داریم. سیستم حس گری که در داخل محفظه پشتیبانی سیستم به طور کاملأ ایمن نصب و محافظت شده است حرکت های عبور و مروری افراد را ردیابی می کند.


درب اتوماتیک تبریز تک آسان فروش و نصب انواع درب اتوماتیک در تبریز